Son İlanlar
Home / B Grubu / KPSS Tarih Konu Anlatımlı Kitap Tavsiyesi

KPSS Tarih Konu Anlatımlı Kitap Tavsiyesi

KPSS lisans Tarih Konu anlatımlı kitap tavsiyesi konusunu okuyorsanız muhtemelen yolun başındasınız ve konu eksiklerinizi kapatmanız bakımından doğru yoldasınız denilebilir. Tabi ki geç kalmadıysanız. Önceki yazılarımızda KPSS Genel Kültür kitap tavsiyesinde belirttiğimiz gibi, en çok tercih edilen ve tavsiye edilen kitaplar üzerinde duracağız. Dershane hocaları arasından, verilen tavsiyelerde, sizin en çok işinize yarayacak tarzda ve KPSS’de en çok soru yakalayan kitaplar arasında seçim yaparak sunmaya çalışacağız.

Aşağıda yer alan 2017 2018 KPSS Tarih Konu Anlatımlı Kitap Tavsiyesi konusunda yer alan kitaplar belli aralıklarla güncellenmektedir aynı zamanda zenginleştirilmektedir. Konu altından siz de aklınıza takılan soruları bize yöneltebilirsiniz.

Zira bu yarış gibi olan bir KPSS maratonunda başarınızı etkileyecek ve sizi bir adım ileriye taşıyacak olan sınavlarda rehber olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

2018 KPSS Tarih Konu Anlatımı Beyaz Kalem Yayınları

2018 KPSS Tarih Hızlı Öğretim Ders Notları Süvari Akademi Yayınları

  • İçerik: ÖSYM MEB ve AÖF Müfredatına Uygun
  • Amaç: Hızlı, Analitik ve Şematik
  • Özellikler: Notlar ve Uyarılar
  • Olumlu Yönleri: Sorulması Beklenen Sorular

2018 KPSS Fenomen Tarih Konu Anlatımlı RY Rektör Yayınları

2018 KPSS Tarihin Doktrini Konu Anlatımlı Doktrin Yayınları

2018 KPSS Tarihin Arka Odası Tecrübe Tarih Konu Anlatımlı Pelikan Yayınları

Yazar’dan

Kıymetli Arkadaşlar,

Tarihin Arka Odası,19 yıllık öğretmenlik tecrübesi ve birikimi ile 10 yılda meydana getirilmiş bir eserdir. İlk baskısını 2012 yılında yaptığımızda 90 sorunun 87’sini birebir isabet ettirmiş, 2016 yılına gelinceye değin de başarı grafiğini hiç düşürmemiştir.2016 yılında ise 27 sorunun bilgi olan 24 soruluk kısmının tamamını birebir yakalamış, kalan 3 yorum sorusuna ilgili konularda sık sık değinildiği görülmüştür.2017 yılında 25 soruda birebir isabet ettirmiştir.

Tarihin Arka Odası piyasada hazırlanan en ayrıntılı ve en güncel KPSS Tarih kitabı olma özelliğine sahiptir.2017 ÖSYM soru yönelimleri titizlikle incelenmiş ve konu anlatımının ÖSYM yönelimlerine uygun olmasına özen gösterilmiştir. Ayrıca konu anlatımı içinde verdiğimiz bilgilerin tamamında AKADEMİK KAYNAKLAR merkez alınmıştır ki kitabımızın bu yönüyle emsallerinden farklılık arz ettiğini de ifade etmek isterim. Konu anlatımında özellikle vurgulanması lazım olan bilgiler “AKLINDA TUT”, “ADINI UNUT BUNU UNUTMA” uyarılarıyla belirtilmiş, sınavlarda sıkça karşılaşılan terimler “ÖSYM BU TERİMLERİ ÇOOK SEVİYOR” başlığı altında açıklamalı olarak verilmiştir. Kitabımızdan KPSS, Kaymakamlık, PMYO ve MMS gibi sınavlara hazırlanan arkadaşların fazlası ile istifade edeceğine inanıyorum.

Kitabımın hazırlık aşamasında emeğini esirgemeyen Pelikan Yayınevi dizgi birimine, yayınevi çalışanlarına ve Genel Yayın Yönetmenimiz Aydoğan Hocama teşekkür ederim. Hülasa 21. yy dünyasında yalnızca bilgi ile varolunacağına olan inancımı, kalemimin yettiği, tecrübemim müsaade ettiği kadarı ile bu kitapta sizlere aktaramaya çalıştım. Geleceğinize yön vermek için çalıştığınız şu süreçte kitabımın sizlere faydalı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.

NUH KAYA

Tarih Öğretmeni

2018 KPSS Evveliyat Tarih Video Ders Notları İsem Yayıncılık

2018 KPSS GYGK Pusula Tarih Konu Anlatımı Pusula Akademi Yayınları

 

Hakkında admin

Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir