KPSS Öğretmenlik Alan Sınavı Kaynak Tavsiyesi

KPSS ÖABT sınavına Fizik Öğretmenliği’ne hazırlanan adaylar için, piyasada bulunan kitaplar arasından en çok rağbet görenler ve Dershane hocalarının özellikle tavsiye ettiği KPSS Fizik kitaplarını derlediğimiz bu yazıda size vereceğimiz kitap ve yayınlar hakkında özellikle önceden bir uyarı yapmak da istiyoruz. Öncelikle aşağıda listelediğimiz KPSS Fizik kaynak kitap tavsiyesinde, yer alan kitaplar ve yayın evleri ile hiçbir bağımız ve anlaşmamız yoktur.  Web sitemizin geliri sadece Google reklam yayınları üzerinde gelmektedir. O yüzden kitapların tavsiyelerine bakarken sitemize karşı bir ön yargınızın oluşmaması için hatırlatmada bulunduk.

2018 ÖABT Fizik Öğretmenliği Çözümlü Soru Bankası Lider Yayınları

Fizik Öğretmenliği Çözümlü Soru Bankası Lider Yayınlarının 2018 baskısında yaklaşık olarak 500 sayfa bulunuyor.  ÖABT Fizik öğretmenliği için en çok tavsiye edilen soru bankasının başında bulunuyor.

ÖABT Fizik alan konuları ile ilgili yazımızı okumak için tıkla 

2018 ÖABT Fizik Öğretmenliği Konu Anlatımlı Yediiklim Yayınları

Fizik Öğretmenliği Konu Anlatımlı kitabı Yediiklim Yayınları da en çok tavsiye edilen konu anlatımlı kitabı oluyor. Tatmin edici anlatımı ve çözümlü testler ile çıkmış soruları ile çalıştığınız soruları pekiştirebilirsiniz. Ayrıca Yediiklim Fizik soru bankasını da tavsiye ediyoruz konuları bitirdiğinizde bol bol soru çözümü için tercih edebilirsiniz.

Uzman Öabt 2017 Fizik Öğretmenliği Premium Konu Anlatımlı

Uzman kariyer yayınlarının 550 sayfadan oluşan Konu anlatımlı kitabını da Yediiklim konu anlatımlı alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. İçerisinde konu anlatımı, çıkmış sorular, çözümlü sorular, cevaplı sorular, tarama testleri bulunuyor.

Son olarak bir adet deneme sınavı kitabı tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

2018 ÖABT Fizik Öğretmenliği Tamamı Çözümlü 7 Deneme Puan Akademi Yayınları

Tamamı çözümlü sorulardan oluşan 7 adet deneme bulabileceğiniz bir kitap. Fiyat olarak da 10 13 TL gibi bir fiyata internette ve kitapçılarda bulabileceğiniz bir yayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir