Bitcoin Madenciliği Nedir ve Nasıl Yapılıyor?

 Bitcoin Madenciliği Nedir

Günümüzde internet üzerinden para kazanmak hayal değil. Sadece hesabınızı açtığınızda gerekli işlemleri yaparak daha sonrasında ilgi getektirmeyen sistemler de var. Bu yazımızda da Bitcoin Mining (Bitcoin Madenciliği) denilen sistemi tanıtacağım. Tanıtacağım site uzun süredir sektörde yer alan ve güvenilir sitedir. Kendim ya yatırım yaptığım sitedir. Kazan ve para çekme raporlarını ileriki zamanlarda ekleyeceğim. Şuanda işlemekte kazancım.

 Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle değineceğimiz konu Bitcoin madenciliği nasıl yapılır ve nasıl üye olabileceğiniz. Aşağıdaki görsele tıklayarak Bitcoin sitesine gidip üye olunuz öncelikle

Bitcoin Kazandıran site

Eğer aklında bitcoin madenciliği yapabilirmiyim gibisinden bir soru varsa çok az bir ingilizcen varsa rahatlıkla yapabilirsiniz. Dilerseiniz de Chrome Translate seçeneği ile kullanabilirsiniz. Çoğu kişi BTC (Bitcoin) alım ve satım işlemlerinden aylık 2000 ile 4000 tl arasında kazanıyor. Vaktiniz bol ise btc kurlarını takip ederek bitcoin alıp satım işi yapabilirsiniz. Fakat vaktiniz yoksa Bitcoin madenciliği işi sizin için daha cazip olacaktır. Çünkü ilgi gerektirmeyeceği gibi yatırım yapacağınız yada yatırım yapmadan ücretsiz aylık demolar ile kullanacağınız siteleri internette gezerken görmüşünüzdür.

En kaliteli Cloud Mining Siteleri

Aiağıda yer alan sitelere yatırım yapmadan cloud mining yapabileceğiniz siteler bulunmaktadır. bu sitelerde yatırım yapılmadığı gibi, kazım yapılan bitcoini istediğiniz bir hesaba da çekebilirsiniz.

Yazının sonunda Bitcoin madenciliği yapılan güvenilir gördüğüm siteleri paylaşacağım birkaç tanesine bende ufak meblağlar yatırarak şuan deniyorum ve deneyimlerimi de paylaşacağım.

Bitcoin Mining nasıl işler diye kafanızdaki soruyu aşağıdaki grafik üzerinden anlatrak gidermek istiyorum. makineler verileri işleyerek BTC dediğimiz madeni ortaya çıkarmakta. Hesabınızda BTC biriktikçe bunları Bitcoincüzdanlarına çekerek ister Türk parasına çevirir isterseniz de Bitcoin olarak tutup alış satış yapabilir yada büyük sitelerde Bitcoin üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir